Цінні поради, як отримати найкращий пробіг вашого автомобіля

Техніка катання

Що таке Coasting?

Визначення руху накатом: що таке визначення руху накатом?

Ефективне рух накатом означає легке переміщення без використання енергії.

Значення руху накатом: що таке рух накатом?

Рух накатом — це процес їзди автомобіля під гору з натиснутим зчепленням або важілем коробки передач у нейтральному положенні — або з обома водночас.

Рух накатом також іноді називають вільним ходом.

Що відбувається під час руху накатом?

Ефект накату під час руху полягає в тому, що ваші колеса від’єднуються від двигуна, тобто гальмування двигуном (використання передач для уповільнення) неможливе.

Рух накатом означає, що автомобіль скидається з ухилу під дією сили тяжіння та імпульсу автомобіля.

По суті, це проста техніка, за допомогою якої ви можете покращити паливну ефективність вашого автомобіля, а також зменшити знос гальм. Коли ви не прискорюєтеся, кінетична енергія, вироблена вашим автомобілем, понесе його вперед. Ви можете використовувати цей імпульс замість постійного прискорення. Наприклад, якщо ви здалеку бачите червоне світло, прискорення до нього не має сенсу. Замість цього ви можете просто дозволити своєму автомобілю плавно котитися до транспортної розв’язки та дозволити автомобілю самостійно зупинитися/зменшити швидкість.

Вам також слід спробувати передбачити рух транспортних засобів навколо вас і спробувати використати енергію, яку вже виробив ваш автомобіль, щоб подолати більшу відстань.

Відсутність кондиціонера = 30 % більше пробігу

У спекотний літній день постійне використання кондиціонера на максимальній потужності може знизити середнє значення вашого автомобіля до 30%. Простіше кажучи, якщо ви проїдете 500 км на повному баку з увімкненим кондиціонером, ви зможете проїхати приблизно 600-625 км з вимкненим кондиціонером. Очевидно, що їздити з вимкненим кондиціонером буде не дуже комфортно, але якщо ви дивитесь виключно на пробіг, то вам доведеться втратити кондиціонер.

Тиск у шинах

Правильний тиск у шинах відіграє важливу роль у покращенні паливної ефективності вашого автомобіля. Вам просто потрібно дотримуватися рекомендованого виробником тиску в шинах. Автомобіль без належного тиску в шинах матиме майже на 10-15 % менше паливної ефективності.

Правильне перемикання передач

Раптові стрибки прискорення можуть суттєво знизити ефективність вашого автомобіля. Завжди прискорюйтеся лінійно, і чим вища передача, тим краще середнє значення. Ваша паливна ефективність підвищиться, якщо ви будете підтримувати стрілку обертів у діапазоні 1500-2000, тобто їхати зі швидкістю близько 80 км/год на 5-й передачі для більшості автомобілів.

Тримайте вікна закритими

Втрата кондиціонера та опускання вікон не завжди можуть бути найефективнішим способом керування автомобілем. Порив вітру, який вилітає з відкритих вікон, погіршить аеродинаміку вашого автомобіля, і ви спалите більше палива/навантажите двигун на високих швидкостях. Таким чином, на швидкості понад 50 км/год повне відкриття вікон зменшить паливну ефективність вашого автомобіля. Замість цього ви можете використовувати повітродувку вашого автомобіля на «налаштуванні свіжого повітря» без увімкненого кондиціонера.

Сплануйте свій маршрут заздалегідь Чим менше зупинок, тим краще середнє значення. Крім того, не проти взяти пару додаткових кілометрів на перевантаженій міській дорозі. Ви все одно заощадите на паливі. Ознайомтеся з доступними варіантами маршруту в Інтернеті перед початком подорожі та виберіть той, у якому буде менше зупинок. Комбіновані поїздки – без старту-зупинки – менше спаленого палива. Також намагайтеся уникати водіння в години пік. Зрештою ви збільшите навантаження на зчеплення вашого автомобіля під час зупинки та руху, а також значно знизите паливну ефективність вашого автомобіля. Ви повинні визначити свій маршрут заздалегідь за допомогою навігаційних програм, таких як Google Maps.

Холостий хід.

У режимі холостого ходу ваша машина в основному отримує 0 кмпл. Ви в кінцевому підсумку нікуди не йдете і безглуздо спалюєте паливо. Тож щоразу, коли вам потрібно зупинити автомобіль більш ніж на 45 секунд, ви повинні вимкнути запалювання. Крім того, використання кондиціонера під час холостого ходу також істотно вплине на економію палива вашого автомобіля.

Тримайте його в обслуговуванні Регулярне технічне обслуговування, чистий повітряний і паливний фільтри допоможуть підвищити економію палива. Забитий повітряний фільтр подаватиме брудне повітря всередину двигуна, що призведе до спалювання більшої кількості палива, що призводить до зниження паливної ефективності. Різниця може бути невеликою, але кожен маленький крок сприяє підвищенню загальної ефективності палива вашого автомобіля.

Заправляйтеся вранці Наука ! Так, відповідно до науки, якщо ви заправляєтеся вранці, нижча температура гарантує, що ви отримаєте більше палива за свої гроші завдяки кращій щільності палива.

. Збільшення = більше ваги Літр палива = I кілограм доданої ваги і більше ваги = більше спаленого палива (тут немає ракетобудування) Коли ви заправляєте паливо, заправляйте його наполовину і намагайтеся, щоб бак був заповнений на чверть. Однак недоліком цього є те, що якщо у вас закінчиться паливо, ви можете додатково навантажити паливний насос вашого автомобіля. Але все ж наполовину заповнений бак може збільшити пробіг.

Їдьте ефективно, заощаджуйте на рахунках за пальне та збережіть НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *