Економтюнінг

Економтюнінг – зниження витрати палива до 20%. Завдання зменшити витрату палива пріоритетне для вантажного транспортного. Економтюнінг дизельного двигуна дозволяє досягти зниження витрати палива до 20%.

Економтюнінг, як і чіп-тюнінг – це програмна модернізація калібрувань електронних блоків керування двигуном шляхом їх перепрограмування (reflashing).

Як знижується витрата при економтюнінгу?
При економтюнінг потужність і крутний момент двигуна зростає. Багато хто відразу робить висновок про зростання витрати палива. Насправді ефект спостерігається зворотний. При економтюнінг крутний момент двигуна вантажного автомобіля може зрости до 400-500 Нм. Витрата палива та обороти двигуна взаємозалежні величини – автомобіль після тюнінгу може їхати на вищій передачі, ніж за стандартної програми, а це веде до економії палива. Відпадає необхідність розкручувати двигун до високих обертів. Чи стає двигун економічнішим? Ні. Змінюється стиль водія. З економтюнінгом чи без нього будь-який водій залишиться за свого стилю їзди. При тюнінгованому двигуні для прискорення потрібно менше газу. Підвищується ступінь ефективності палива стосовно отримуваної потужності. Зробіть разову інвестицію в економію палива та активну безпеку їзди, яка швидко окупається. Економія в залежності від вантажного автомобіля досягає 2-4 л/100 км для вантажного транспорту загальною вагою до 5-8 т і 3-5 л/100 км для загальної маси від 8 т.

Навіщо потрібний тюнінг вантажних транспортних засобів?
Дуже просто. Тюнінг призводить до підвищення потужності, моменту, що крутить, а як наслідок до більшої динамічності і еластичності двигуна, до більш чутливої педалі газу. При цьому знижується витрата палива на 2 та більше л/100км. За нинішніх цін на паливо, які поступово зростають – тюнінг гарантує швидке повернення витрачених коштів протягом першого року експлуатації. Не говорячи про важливість здійснення обгону, на наших завантажених дорогах. У вас у запасі більше потужності та крутного моменту в будь-якій ситуації. Крутний момент зрушений ближче до низьких оборотів, що гарантує підхоплення на нижчих оборотах. І всі разом – інша динаміка двигуна.

Ми завжди досягаємо результату, іноді доводиться підганяти програму кілька разів. На випробування ми даємо 14 днів, якщо протягом цього часу Ви не відчуваєте результату і нам не вдається його досягти – ми повертаємо назад вихідну програму та Виші гроші!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *