Lexus NX 2022 представляє нове покоління японського позашляховика, завантаженого новинами

Дебютує нове покоління Lexus NX. Представник японського люксового бренду в сегменті D повністю оновився, зробивши ставку на вдосконалений та сучасніший дизайн усередині та зовні. Він буде продаватися з кінця 2021 року і представляє безпрецедентну для Lexus гібридну технологію з модулем, що підключається, що є аргументом на користь продовження його особливого успіху.
У Lexus NX Він був випущений на європейський ринок у 2014 році, серйозна ставка на один із найскладніших ринків з явним домінуванням німців. Через сім років у продажу було представлено нове покоління, хоча його дизайн явно демонструє еволюцію з більш сучасним відтінком. Буде запущено новий Lexus NX 2022 продаж наприкінці 2021 року, а перші одиниці прибудуть у 2022 році.
Образ нового позашляховика слідує тому ж принципу дизайну, який переважає в Lexus — «L-finesse», підкреслюючи деякі більш тонкі фари, тепер включають світлодіодні денні ходові вогні на верхньому краю та у формі літери Z, тому той, що був нижче, був вилучений. Грати більше за розміром і виглядають більш вертикальними, що покращує охолодження. Короткі звиси тепер поєднуються з великими колісними арками для полегшення їзди. литі диски до 20 дюймів.
Задня частина нового Lexus NX 2022 відрізняється більш сучасним дизайном.
Дизайн нового Lexus NX 2022, звичний та сучасніший
Позаду новий NX також демонструє вдосконалений дизайн з деякими нові пілоти з широким охопленням, з’єднані світловою смугою з перевернутим написом «L» габаритних вогнів. Назва бренду по центру і відразу під ним надає більш елегантного вигляду, прощаючись із класичною емблемою на задній частині.
Lexus NX 2022 року практично зберігає пропорції моделі, що зникла, зі збільшенням на 20 міліметрів у довжину і ширину, 30 міліметрів в колісній базі і всього на 5 міліметрів більше по висоті. Достатньо, щоб запропонувати більше внутрішнього простору, особливо на задніх сидіннях, деякі виміри, які ви можете побачити більш детально нижче.

Офіційно омологовані розміри нового Lexus NX 2022
Усередині новий Lexus NX 2022 – це революція. Приладова панель вигнута та закруглена у стилі дизайну Tazuna. Багатофункціональне рульове колесо з новими сенсорними елементами управління, що відтворюють значок функції на додатковому проекційному дисплеї, цифрова панель приладів і дуже щедрий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи: 9,8 дюймів з системою «Lexus Link Connect» або 14 дюймів у вишуканому Lex.
Lexus NX 2022 представляє інтер’єр та передові технології
Дві мультимедійні платформи мають природний голосовий помічник за командою, який відповідає на команду «Привіт, Лексус», а також надшвидкий бездротовий зарядний пристрій та чотири порти USB. Lexus реорганізував трансмісійний тунель, розмістивши кнопку пуску, важіль перемикання передач, клімат-контроль та селектор режимів руху у пошуках більшої ергономіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *