ТОП-10 найшвидших автомобілів світу у 2023 році

З початку виробництва виробники змагалися, щоб створити найшвидший автомобіль у світі, але які 10 найшвидших автомобілів 2023 року?

З тих пір, як люди виробляли автомобілі, вони були гоночними автомобілями, тому спокуса виробництва найшвидших у світі завжди була потужною. Навіть у ті часи, коли зброя була покажчиком повороту, найпоширенішим транспортним засобом все ще був кінь, а слово «суперкар» ще не з’явилося, виробники дуже пишалися продуктивністю своїх проектів і доклали чимало зусиль, щоб спробуйте поставити себе на вершину купи.

Відтоді ми пройшли довгий шлях: максимальна швидкість перевищила 300 миль на годину, а багато гіперкарів потужністю понад 1000 кінських сил, але хоча цифри стали дещо смішними, кінцева мета залишається незмінною; побудувати найшвидший автомобіль на дорозі.

2023 рік може стати роком падіння рекордів і коронування нового чемпіона, принаймні два виробники прагнуть довести свої останні суперкари до межі й отримати звання найшвидшого для себе, але хоча імена можуть змінюватися, а рекорди падати, перегони створення найшвидшого автомобіля в світі навряд чи коли-небудь закінчиться.

10. Koenigsegg Jesko Absolut – 310 миль на годину

Koenigsegg добре відомий з двох причин; мати ім’я, яке важко вимовити, і створювати неймовірно швидкі гіперкари. Їхня остання робота, Jesko Absolut, має стати найшвидшим із усіх і, ймовірно, найшвидшим серійним автомобілем, який коли-небудь бачив світ.

Шведський виробник ще не розкрив справжню максимальну швидкість Jesko Absolut, але їх моделювання передбачає, що він буде розвивати 310 миль на годину. Чи поб’є рекорд Bugatti у 2023 році? Подивіться Koenigsegg Jesko Absolut, який вперше вийшов на ринок, разом із YouTuber, Mr. JWW, і вирішуйте самі.

9. Bugatti Chiron Supersport 300+ – 304MPH

Зараз найшвидший автомобіль у світі та ім’я, яке ви знали, буде в цьому списку. Протягом тривалого часу історичний французький бренд був синонімом створення найшвидших автомобілів у світі, і цього разу добрі люди з Bugatti були настільки віддані меті створити автомобіль, який міг би розвивати понад 300 миль на годину, що вони поставили це в назві.

На щастя для них, результат виявився точним: Chiron Supersport 300+ зумів зафіксувати максимальну швидкість 304 милі/год. На жаль, у Bugatti заявили, що вони не будуть зосереджуватися на встановленні нових рекордів у майбутньому, хоча вони щойно розробили Bolide потужністю 1800 к.с., тому, можливо, старі звички важко вмирають.

8. SSC Tuatara – 295 миль на годину

Ми прямуємо до США за наступним автомобілем із наших 10 із SSC Tuatara. Натхненний аеродинамікою винищувачів і названий на честь маленької колючої ящірки, яка живе на деяких невеликих островах біля Нової Зеландії, Tuatara, безумовно, трохи тварина і точно може літати по відкритій дорозі.

Компанія SSC має багатий досвід у створенні неймовірно швидких автомобілів, як це підтверджує «Ultimate Aero» 2004 року. Насправді цей автомобіль був кращим від Veyron, перевищивши рекорд швидкості серійного автомобіля в 00-х. SSC спочатку стверджували, що їхній новий монстр з подвійним турбонаддувом V8 розганявся до 316 миль/год — цифра, за якою він став би найшвидшим у світі, — але пізніше визнали помилку GPS і показали, що фактична максимальна швидкість Tuatara становить 295 миль/год.

7. Koenigsegg Agera RS – 277 миль на годину

Другий Koenigsegg у списку – це автомобіль із багатьма вражаючими якостями. Свого часу Agera RS була найшвидшим автомобілем у світі та зберігає свій титул автомобіля, який найшвидше розганяється від 0 до 200 миль на годину, використовуючи свої 1341 к.с., а також, що задовольняє, як автомобіль, який найшвидше гальмує від 200 до 0.

Лише 25 було зроблено, тож не забудьте насолодитися моментом, якщо колись побачите один на дорозі, але робіть це швидко; блимніть, і ви можете пропустити це.

6. Hennessey Venom F5 – 271 миль на годину

Іноді просто найкраще або, принаймні, потенційно найкраще, як доводить Hennessey Venom F5. Оснащений старим добрим твін-турбо V8, що виробляє неймовірні та, мабуть, божевільні 1817 к.с., ця американська електростанція має запропоновану максимальну швидкість 311 миль/год.

Подібний клавіші оновлення на вашому ноутбуці чи комп’ютері, Venom F5 буде прагнути оновити порядок у списку максимальних швидкостей, а Hennessey заявляє, що вони намагатимуться досягти своєї цільової швидкості 311 миль на годину в якийсь момент у 2023 році. На даний момент, найкраще, з чим він справляється, — 271 миль/год — достатньо для п’ятої позиції в нашому списку, і все ще досить швидко, якщо ви запитаєте нас.

5. Rimac Nevera – 258 миль на годину

Перший і єдиний повністю електричний автомобіль у цьому списку, і, що не дивно, найшвидший у світі електромобіль, Rimac Nevera є дітищем хорватського E-генія Мате Римака. Свою назву отримав від швидкого, раптового та потужного середземноморського шторму — хоча Nevera також є іспанським сленгом для холодильника — неймовірна машина Rimac може розганяти свого водія з місця 0-62 милі на годину за зовсім не холодні 1,97 секунди, досягаючи остаточної швидкості. максимальна швидкість 258 миль/год.

З їхніми неймовірними інноваціями у світі електромобілів Rimac є дуже захоплюючим виробником і ім’ям, яке ви повинні підготуватися до того, щоб у майбутньому багато читати в подібних списках — ви першими почули це тут.

4. Koenigsegg Regera – 250 миль на годину

Так, вони знову повернулися, тому що, як і їхні музичні співвітчизники Abba, Koenigsegg точно знають, як зробити хіт, принаймні, коли йдеться про виробництво одних із найшвидших автомобілів у світі.

Ця ітерація, Regera, є особливою з кількох причин; його початкова ціна в 1,5 мільйона доларів — хоча сьогодні це може бути більше 5 мільйонів доларів для прикладу з малим пробігом — факт, що було зроблено лише 80, і тому, що він може розганятися від 0 до 250 миль на годину на одній передачі. Боже мій!

3. McLaren Speedtail – 250 миль на годину

McLaren є чимось відомим, так це створенням швидких автомобілів, тож щоб Speedtail був найшвидшим із тих, що вони коли-небудь створювали, ви знаєте, що це буде щось особливе, хоча є багато причин, чому ми вважаємо цей особливо особливим .

Випущений у 2020 році гібридний 4,0-літровий V-8 з подвійним турбонаддувом і електродвигун виробляє 1035 к.с., цього достатньо, щоб розвинути його до максимальної швидкості 250 миль на годину. Перший в історії компанії Hyper-GT і їх найаеродинамічніший автомобіль, за словами Mclaren, Speedtail «поєднує безпрецедентний рівень інновацій та елегантності, щоб створити новий еталон у автомобільному дизайні», і ми схильні погоджуватися.

2. Aston Martin Valkyrie – 250 миль на годину

Оголошений ще в 2015 році, поставка обмеженої серії в 150 автомобілів тільки що завершилася, але для небагатьох щасливчиків Aston Martin Valkyrie був вартий очікування.

Гібридний суперкар, який більше схожий на концептуальний гоночний автомобіль з номерними знаками, був розроблений разом з Red Bull Racing F1 і має чудовий двигун V12, розроблений Cosworth, потужністю 1140 к.с. Можливо, це не найшвидший автомобіль у цьому списку, але на трасі він зрівнявся б з будь-яким іншим автомобілем. Фактично, Supercar Blondie нещодавно пощастило перевірити цю теорію, коли вона їздила на Valkyrie навколо траси Bahrain GP F1 для нещодавнього відео.

1. Pagani Huayra – 238 миль на годину

Pagani завжди створювала найшвидші суперкари, як зсередини, так і зовні, але з Huayara вони справді створили щось таке шалено швидке, як це виглядає. Виготовлений здебільшого з вуглецевого волокна, щоб зменшити вагу, Huayra був анонсований більше десяти років тому як заміна культової Zonda, але його двигун V12 з подвійним турбонаддувом потужністю 730 к.с. гарантує, що продуктивність така ж, як у космічної ери. як завжди.

На жаль для мешканців США, Huayra залишається незаконною на вулицях США через проблеми з безпекою дітей, але для тих у США, які відчайдушно потребують Huayra, завжди є Huayra BC, яка, на щастя, повністю дозволена на дорогах по всій території. світ. На жаль, лише 20 таких було зроблено – вибачте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *